spedzanie wolnego czasu z dzieckiem

spedzanie wolnego czasu z dzieckiem To było to! Byłem niezadowolony? Nie, myślę, że to był najlepszy dzieciństwa ktoś mógłby poprosić. Miałem 18 lat i tak po raz pierwszy miałem fast-food (obóz szkoleniowy w Europie Południowej). Mają dobre, zdrowe posiłki w porze śniadania, lunchu i kolacji. To może oznaczać, spędzać więcej czasu gotowania, w porównaniu do zamawiania pizzy itp, ale myśleć o tym, co robisz dla swojego dziecka (i siebie).Usługi koparką Łódź Cena I nie mówię tu o wszystkich tych "popularnych" diet (Atkins, bez tłuszczu i co tam jeszcze istnieje). Nie, mówię o zwykłej diety wprowadzone wraz z dobrych, surowych produktów. Ponadto, pozwala doprowadzić warzywa i owoce z powrotem do naszego życia.

6. żywności w szkołach - Chodzić do szkoły publicznej i teraz spojrzeć na to, co jest dostępne dla dzieci do jedzenia. To jest niesamowite! Jak do cholery możemy do tego dopuścić ???? Miękkie maszyny napój linii ściany, wypełnione cukierkami maszyn vendingowych, bardzo słabe jedzenie serwowane w stołówce itp Nie wiem, co powiedzieć o tym, inne niż WTF !?

7. Jako społeczeństwo musimy dokonać zmian - zmusić szkół służyć dobre jedzenie. Usuń biednych produktów spożywczych z mienia szkolnego. Zwiększ PE w naszych szkołach, uczą dzieci o zdrowych nawyków życia. Niech grać na zewnątrz, nawet jeśli jest to trochę zimno ...

8. I wreszcie - producenci żywności. Spójrz na McDonalds na przykład. Co za wspaniały, wielki plan marketingu mają. Happy-posiłki, zabawki, klaun jako szprychy-man, plac pokoje wewnątrz restauracji McDonalds strategicznie umieszczone blisko prawie każda szkoła w świecie zachodnim i fantastyczne reklam kampanii na każdym kanale, które dzieci mogą oglądać. Czy można być bliżej do programu "brain-prania"? Jak do cholery można prawdopodobnie nie dziecko chce jeść McDonalds kilka razy w tygodniu, po tym wszystkim? I to nie tylko McDonalds, wszystkie one robią.Każdy inny produkt żywnościowy na rynku jest wypełniona niezdrowego nienaturalnych "rzeczy". Możemy / powinniśmy jako społeczeństwo egzekwowania producenci żywności, co można i nie można sprzedawać? Nie wiem Ale jedno jest pewne, boję się, bardzo przestraszony, próbuje wychować dziecko na tym świecie. Szkoda, że ??nie mamy tego problemu na arenie międzynarodowej bardziej. Zapomnij o pandemii grypy. Jest pandemia dzieje teraz, i to jest otyłość.


- autor artykułu