spedzanie wolnego czasu po niemiecku

spedzanie wolnego czasu po niemiecku To może przyjść później. I musimy zmierzyć jeden bardzo ważny fakt: przyjmowanie syna lub córkę dwa razy w tygodniu do piłki nożnej () praktyce nie wypełnia całą potrzebę aktywności fizycznej tym tygodniu. Nawet blisko. Badania wykazały, że działania dorosłych zorganizowany doprowadzić do 70% aktywności u dzieci. Jest o wiele lepiej niech "biegać z piłką" i tylko nadzorować.

4. Nadmierna ochrona - Wiem, że to pewnie łatwo mi powiedzieć, bo nie mam dzieci, ale rodzice są zbyt nadopiekuńczy swoich dzieci. Spójrz na średniej boisku szkolnym, będzie to albo być całkowicie wolna od naturalnych przeszkód (drzew itp) lub jeśli takie istnieją - wszystkie gałęzie są odcięte, aby uniemożliwić dzieciom wspinanie się w nim. "My" są tak zaniepokojeni i obawiają się, że dzieci mogą stać się krzywda, że ??tworzymy ten środowisko nienaturalnych dla nich. Pozwól dzieciom odkrywać swoje ograniczenia, i tak, co oznacza, że ??spada z drzewa, krwawienie trochę, a może nawet konieczności przechodzenia do lekarza raz na jakiś czas. Myślę, że dzieci są znacznie bardziej odporne, to co myślimy. Ta nadmierna ochrona stwarza dzieciom, że są na braku lepszego słowa, "Sissies". Boją się wszystkiego, nie chcą wyjść na zewnątrz, jeśli jest nieco zimno i deszczowo itp Myślę też, że ta nadmierna ochrona doprowadzi do dziecka szuka innych, bardziej niebezpiecznych sposobów uzyskiwania adrenaliny później w życiu (narkotyki, alcahol etc).

5. nawyków żywieniowych w domu - musimy stworzyć prostą, dobrą i zdrową dietę dla dzieci w domu. Nie więcej sody, fast-food, pączki, słodycze i inne wyższej zawartości cukru i żywności o wysokiej zawartości tłuszczu. Pozwala wrócić do tradycyjnej, prostej diety, które używaliśmy do jedzenia. Niektórzy ludzie mogą powiedzieć, że jest to "kara" dla dziecka, jeżeli nie mogą one mieć ciastko i napojów bezalkoholowych, do diabła, nie! Jak dorastałem - Miałem tylko napoje i słodycze dwa razy w roku (Boże Narodzenie i Nowy Rok).
www.sipi.com.pl
- autor artykułu