pasja jakie to uczucie

pasja jakie to uczucie W każdym przypadku mieć absolutną pewność, że format stopnia jest dokładnie to, co otrzymaliśmy. Każde stwierdzenie stopnia ma pewne części: Typ stopnia, BA lub BS. Pole stopnia, Księgowość, Mechanika, chemia. Rok otrzymał 1998. Finał GPA 3,1 / 4,0. Nazwa instytucji, miasto i państwo. Jeśli myślisz, że to jest zbyt szczegółowe, to nie myślisz jak czytnik, który szuka jakiegokolwiek powodu, aby odrzucić swoje CV. Każda pomyłka, każdy błąd tu jest śmiertelne.

Nazwy 8.Your pracodawcy nie są wystarczające dla czytelników, aby zrozumieć, kim pracował. Z wielu zmianach nazwy na przestrzeni ostatnich 10 lat, to jest trudne do odczytania wiele do nazwy dwóch lub trzech wyrazów. Że przynajmniej jedno zdanie po nazwie każdego pracodawcy z opisem działalności w którym się znajdują. Wielkość firmy, liczba roślin, status związków pracownik, wielokrotne operacje państwowe, na całym świecie baza klientów. Są to proste dodatki, które mogą uczynić swoje CV wyróżniać.

9.The sekcja opisująca, co zrobiłeś, znalazł się pod każdym pracodawcy, powinien zawierać opis tego, co rzeczywiście zrobił, a nie listy obowiązków zniesione z opisem pracy. Jeżeli ta krótka sekcja zawiera zdanie ", ale nie ograniczając się do" możesz być pewien, mam zamiar usunąć swoje CV. Czemu? Ponieważ jest to zdanie z opisu stanowiska pracy i nie ma miejsca na liście wybitnych wyników i osiągnięć. Szukam czegoś mogę odnosić się do swoich umiejętności i zdolności, które mogą być użyteczne dla moich firm klienckich.

10.Put kilka słów kluczowych w CV. Wiele CV są wyszukiwane słowa kluczowe automatycznie przez systemy komputerowe. Można włączyć je do swojego tekstu lub zrobić listę na końcu CV. Można pominąć Windows XP lub Word, itp Wszyscy oczekują tych umiejętności, jak jazdy lub czytanie po angielsku, być wyjątkowy.Słowa kluczowe takie jak HPLC lub OSHA ani MBA lub CFA lub GIPS może nie ma większego sensu dla zwykłego czytelnika, lecz odpowiednik, który chcesz pracować w nowej firmie są one niezbędne.

Pozycje te są zaczerpnięte z mojej długiej listy błędów i nieporozumień w celu CV w dzisiejszym środowisku łowieckim pracy. Myślę, że oni pomogą Ci osiągnąć lepsze wyniki. Jeśli uważasz, że można zrobić idealne CV, wysłać jeden do mnie na bezpłatny sprawdzić się i krytyki.

Dan Brockman Profesjonalne rekrutującego Od 1975 Barrington, IL 847 382 6015

http://www.trainingjob.com recruiter@trainingjob.com

Dan Brockman jest rekruter z 30-letnim doświadczeniem czytania CV.

http://www.fizjobalance.pl/masaze/
- autor artykułu