jaki motocykl na egzaminie kat a

jaki motocykl na egzaminie kat a

Jak zakończyć określonych składek

Określonych składek jest taki, w którym korzyści z pracownika na emeryturze ostatecznie zależeć od jakichkolwiek wpłat do swojego konta, a nie od długości historii serwisu lub zarobków. W podobnym tonie do rachunku oszczędnościowego, rachunku zdefiniowana składka zachowuje pewien poziom równowagi w danym momencie, co jest zwykle równa wartości rynkowej danego składnika aktywów, z których, które nagromadziły się w rachunku.tkaniny odzieżowe

W odróżnieniu od programu określonych świadczeń, pracownik ma znaczącą kontrolę nad swoim własnym planem, w odniesieniu do tego, jak wkład do planu są inwestowane. Są one zdolne do wyboru z innej odmiany zapasów, które często zawierają akcji spółki, fundusze inwestycyjne, obligacje, a także kilka innych instrumentów inwestycyjnych. Kilka przykładów określonych składek to 401 (k) plany, 403 (b) plany, a także 457 planów.

Kto może rozwiązać plan?

Kilka zasady obowiązują w którym spółka może zakończyć programu określonych składek. Takie przypadki to kiedy nastąpi zmiana w firmie - jak reorganizacji, fuzji, upadłości, sprzedaży lub zamknięcia. Nawet jeśli zmiana nie nastąpi, pracodawca może nadal być w stanie przejść proces zakończenia plan jednak.

Jednakże, nie jest to możliwe, w przypadku gdy:

taka sekcja umowy pozwala pracodawcy na jej wypowiedzenia; lub

plan staje się obowiązkowe w ramach takiego dekretu bez przepisu umożliwiającego pracodawcę do jej wypowiedzenia.

Régie może zakończyć program emerytalny, po uprzednim umożliwieniu temu administratora wyprzedzeniem, w ramach któregokolwiek z następujących okoliczności:

plan nie ma żadnych aktywnych użytkowników;

pracodawca nie prawidłowo zebrać składki nie płaci żadnych składek gromadzonych w funduszu; lub

administrator planu, jej przedstawiciel lub jakakolwiek inna jedna ze stron w planie nie jest zgodny z dowolnej kolejności z którym został wydany przez Regie.

http://jakubisiak.pl/nagrobki-warszawa/
- autor artykułu