spedzanie wolnego czasu ankieta

spedzanie wolnego czasu ankieta

Narcyzem Mąż - 8 Znaki On może być Narcissist

Związki mają problemy, bez wątpienia. Generalnie, jeśli oboje partnerzy są dość zdrowe psychicznie i emocjonalnie wyważona, wysiłek, komunikacja i zaangażowanie przechodzi długą drogę do zapewnienia jedności wzajemnie wspierającą i satysfakcjonującego. Jednakże istnieje pewna liczba osób w populacji ogólnej, który cierpi z zaburzeniami osobowości, w tym narcissism.

Często obecność takiego zaburzenia pozostawia innego partnera mylić i często boli pozornie niezrozumiałych działaniach swojego partnera. Chociaż tylko służby zdrowia psychicznego może zdiagnozować zaburzenia osobowości, warto wiedzieć, co niektóre z objawów są.

Oto 8 znaków twój mąż może być narcyzem:

1. Brak empatii wobec innych. Twój mąż może nie być w stanie postawić się w "buty drugiej osoby." Może to prowadzić do zachowań, który jest nieczuły i samolubny.

2. Poczucie imponująca własnej wartości. To nie jest po prostu duże ego, ale fałszywym konstruktem. Twój mąż może nasilać jego osiągnięć daleko poza ich zasługi.

3. Poczucie uprawnienia. Twój mąż może oczekiwać preferencyjnego traktowania i przyjmuję je jako coś oczywistego.

4. Wyidealizowany fantazji. Twój mąż może być obsesją idei o "idealnej" miłości, piękna i mocy. Można początkowo wzbudził na piedestale, ale prędzej czy później zawiedzie i mogą zostać odrzucone jako bezwartościowe i discardable, z małym pomiędzy.

5. wyniosły i lepsze nastawienie do innych. Twój mąż może czuć się tak, jakby powinien skojarzyć z "specjalnych" osób i instytucji.

6. nadmierne pragnienie lub potrzebę podziwu ze strony innych. Zostało to nazwane "narcystyczne podaż", a to jest bardzo dużo jak narkotyk, że twój mąż może crave i przejść do długości do osiągnięcia.

7. tendencja ku zazdrości innych, i zazdrość w ich osiągnięciach. Twój mąż może nawet stać się rozwścieczony usłyszeć o sukcesach innych.

8. Gotowość do wykorzystywania innych dla własnej korzyści. Twój mąż może być wygodne z ideą natrafienia na innych, aby iść do przodu.

Czy jesteś zainteresowany w rozwiązywaniu swoich problemów życiowych z holistycznego punktu widzenia oceny elementy fizyczne, emocjonalne, a związek?

Na bezpłatną kopię mojego ebook, "naturalnych metod walki z depresją", kliknij tutaj: [http://www.stoptoxicrelationships.com/gifts-naturalmethodstofightdepression.html]

Shannon Gotować to osobisty trener i przewodnik zasobem, który napisa ł kilka artykułów informacyjnych i książki na temat toksycznych związków i całościowego rozwoju osobistego, w tym fizycznego, emocjonalnego i relacji zdrowia.

Elewacje szklane
- autor artykułu