jaki motocykl dla 40 latka

jaki motocykl dla 40 latka

Spróbuj to Chakra Meditation

Chakra medytacja pomaga wzmocnić słabe czakry i skorzystają swoje zdrowie, mądrość i szczęście.

Jeśli chcesz, aby naładować swoje ciało, umysł i duszę, a następnie za pomocą medytacji czakr jest doskonałym sposobem, aby ożywić cię od środka na zewnątrz.

Jak wykonać medytację czakr

Pierwszych kilka razy można praktykować medytację czakr, upewnij się, że masz eksperta, aby poprowadzić Cię. Idealnie twarzą w twarz, ale przynajmniej z przewodnikiem CD. Musisz upewnić się, że wasze czakry są pozostawione bardziej zrównoważone pod koniec medytacji, niż były w momencie rozpoczęcia!

Na dobry początek medytacji siedzącej, ze skrzyżowanymi nogami w cichym, słabo oświetlonym roomMake pewność, że kręgosłup jest prosty, ale nie stiffClose oczy następnie wziąć głęboki oddech i zacząć na relaks teraz przejść przez każdego czakramu po kolei, zaczynając od czakry korzenia:

Wyobraź sobie, że jesteś czerpania energii z ziemi, przez czakry korzenia i że buduje się u podstawy kręgosłupa.

Wtedy czakra pępka: czuję koncentrację energii buduje się wokół pępka i wizualizacji przepływu ciepłego lawy z tego centrum czakr.

Przechodząc do czakry splotu słonecznego, niech twoje mięśnie Nasz oferta jest najlepsza brzucha relaks głęboko i wyczuć przepływ energii przez przeponę.

Dalej jest czakra serca. Wyobraź sobie serca coraz silniejszy z każdym oddechem. Zobacz i poczuj jasne światło bijące się z tego obszaru.

Dążenie do czakry gardła, oddech z siłą. Następnie stopniowo odpocząć języka, ramiona i kark.

Dla czakry czoła, mając oczy zamknięte, skupić się na "trzeciego oka" (punkt między brwiami). Starania, aby zobaczyć ten obszar choć twoje oczy są blisko i obserwować, co widzisz.

Wreszcie, to czakra korony. Wyobraź sobie piękny lotos o tysiącu płatków kwitnących od czubka głowy. Jak można wyobrazić, zobaczyć zmiany koloru z głębokiego fioletu aż do genialnego białego światła.

Sporządzono poprawnie, medytacja czakry może doprowadzić was do zjednoczenia z Bogiem twoim. Jest to bardzo silny formą medytacji i pomaga ustabilizować swoje ciało, przynosząc wewnętrzny spokój i harmonię do ciebie.

Dowiedz się więcej o medytacji czakr i innych sposobów, że medytacja może pomóc w życiu na dowiedzieć się o medytacji.


- autor artykułu