jaki lekki motocykl dla poczatkujacych

jaki lekki motocykl dla poczatkujacych

Childhood Obesity – Co możemy zrobić

Komisja Heath Unii Europejskiej wydała jakieś przerażające, ale nie bardzo zaskakujące liczby, dotyczące dziecięcej otyłości dzisiaj: ponad 400.000 dzieci nadwagi każdego roku w Europie (!). Liczby dla Ameryki Północnej ma lepszego. W 2 głównymi przyczynami tego epedemic są: złe nawyki żywieniowe w połączeniu z brakiem aktywności.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Nic dziwnego, że obaj. Jest to, oczywiście, bardzo złożony problem i nie jest łatwy do rozwiązania. Moim skromnym zdaniem, oto kilka kluczowych kwestii, które zajmują się:

1. Dzienna aktywność – musimy zachęcić dzieci do większej aktywności. Znacznie bardziej aktywne. Jednym z kluczowych problemów jest sposób 90% wszystkich dzieci zabawić – Playstation, telewizja, filmy itp Zamiast tego, pozwala przywrócić radość i cud aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Pozwala przynieść nasze dzieci się w park, las, góry, podwórku, co jest dostępne. Zachęcaj cud i emocje bycia na zewnątrz, przejść badanie w lesie, wyglądają dla zwierząt, łowić ryby, jeździć na nartach, to nazwę. Wszelkie zewnątrz acitivity czyli zabawy nauczy małego dziecka, aby kochać i docenić to, co leży poza „telewizor Panasonic 35. To, jak sądzę, jest jedną z najważniejszych rzeczy, które możemy zrobić, aby zwalczać ten problem. To ważne, że to zabawa i ekscytujące, a nie przeciąganie lub nudne.

2. Phyiscal aktywności w szkole – z jakiegoś powodu tygodniowa ilość edukacji phyiscal w naszych szkołach spadły. Tendencja ta musi zostać odwrócona. Pozwala zwiększyć ilość many-fałdy.

3. Sport – kiedy zapisać dzieci w zajęciach sportowych, pozwala skupić się na promowaniu i budowaniu dobrych postaw wobec szkolenia i zdrowego trybu życia, a nie skupiać się [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]tak bardzo na specjalizacji w młodym wieku lub ciśnienie dzieci do celów zorientowanych na wydajność.
[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu